Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

Na początku swojej działalności koncentrowaliśmy się na produkcji elementów z aluminium i stali- stąd wzięła się nasza nazwa. Z powodzeniem wykonywaliśmy kładki dla pieszych o dużej rozpiętości, nierdzewne obudowy przemysłowych filtrów oraz inne- wymagające specjalistycznej wiedzy- zlecenia.

Z biegiem lat, wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów, postanowiliśmy zająć się kompleksową realizacją zadań. Zaczęliśmy budować nie tylko ze stali, ale wkroczyliśmy na rynek konstrukcji żelbetowych- bazując na doświadczeniu firmy SBUD, z którą jesteśmy ściśle powiązani. Na początku były to fundamenty pod maszyny, kanały technologiczne i ściany oporowe.

            Dziś potrafimy zrealizować większość zadań związanych z budownictwem przemysłowym- od fundamentu po dach. Zapraszamy zatem do zapoznania się z naszą ofertą


 

 Z poważaniem

 Prokurent

 mgr inż. Zdzisław Stańczyk